• 26 maja 2024

Ośmiobutelkowy regał na wino

Z roku na rok rośnie w Polsce liczba miłośników wina. Coraz chętniej degustujemy oraz kolekcjonujemy ten szlachetny trunek. Warto zatem wygospodarować miejsce w swoich piwniczkach, aby zgromadzić nowe butelki, jednak te najważniejsze „perełki” najlepiej mieć w zasięgu ręki w każdej sytuacji. Właśnie dlatego warto mieć regał małej pojemności, który przeznaczony będzie na specjalne trunki. W tej roli świetnie sprawdzi się prezentowany regał na 8 butelek wina.

Stojak na butelki to idealny pomysł na wprowadzenie porządku do wnętrz, w których do tej pory butelki ustawiane były przypadkowo. Świetnie sprawdzi się nie tylko na wino, ale również na słodkie, smakowe syropy, które ułożone na drewnianym stojaku, wprowadzą przytulną i swojską atmosferę. Proponowany stojak na wino świetnie sprawdzi się jako dodatek do salonu bądź kuchni. Będzie to również świetny pomysł na prezent dla rodziny lub znajomych stworzony dla koneserów trunków i osób ceniących funkcjonalność. W ten sposób ulubione wino zawsze będzie w zasięgu ręki. Ten niewielki przedmiot, jest w stanie odmienić wnętrze i sprawić, że stanie się bardziej stylowe.


Czy warto?


Stojak na wino służy nie tylko przechowywaniu wina, lecz również ozdobie domu. Musimy jednak pamiętać, że ważniejsze od walorów estetycznych jest zadbanie o to, aby wino nie straciło swojej jakości. Regał na wino na 8 butelek zapewnia właściwą pozycję przechowywania wina. Z tej racji, że regał do piwniczki to raczej jednorazowy zakup, warto nabyć ten najlepszy.


Opis regału


Prezentowany regał używany jest często przez doświadczonych winiarzy, jak również amatorów. Stojak zaopatrzono w pełne boczne ścianki, które zapewniają dodatkową trwałość oraz w półkę, na której możemy ustawić otwartą już butelkę i lampki. Regał posiada specjalnie wyprofilowane leżnie, które sprawiają, że wino się nie psuje. Stojak w całości wykonano z drewna sosnowego. Proponowany mebel świetnie sprawdzi się w kuchni, piwnicy lub spiżarni. Jego solidne wykonanie i stabilność sprawiają, że regał będzie służył nam przez lata. Stojak wysyłany jest w elementach. Wkręty do drewna oraz instrukcja złożenia dołączone są do zestawu. Rozmiar regału to: wysokość 38 cm, szerokość 43,4 cm oraz głębokość: 26,5 cm.

Share :

Może Cię zainteresować

Regał na 16 butelek wina

Stojak na wino to wyjątkowo praktyczny mebel domowy. Dobrany właściwie regał jest w stanie zebrać w jednym miejscu...

Regał na 12 butelek wina

Każdy, kto chce zacząć gromadzić domową kolekcję wina, musi przestrzegać kilku zasad. Niezmiernie istotne jest...

Siedmiobutelkowy regał na wino

Wino znane jest ludzkości od wieków, jednak dopiero od niedawna jesteśmy świadomi tego, jak korzystnie wpływa na...