• 26 maja 2024

Regał na 16 butelek wina

Stojak na wino to wyjątkowo praktyczny mebel domowy. Dobrany właściwie regał jest w stanie zebrać w jednym miejscu butelki z najlepszych roczników i zadbać o to, aby trunek nie stracił nic ze swoich właściwości. Wiąże się to z faktem, że stojaki zapewniają właściwą pozycję leżakowania. Co więcej, regały efektownie prezentują zebrane zasoby. Oto regał stworzony do przechowywania 16 butelek wina.

Wino to wyjątkowy alkohol, uznawany za jednej z najszlachetniejszych trunków. W końcu jest on znany w każdym zakątku naszego świata. Wielowiekowa tradycja spożywania wina sprawiła, że napój ten stał się trunkiem niezwykle eleganckim. Właśnie dlatego najczęściej decydujemy się na stojaki na wino utrzymane w klasycznym i bardziej tradycyjnym wzornictwie. Oznacza to, że preferujemy te wykonane z drewna, jak prezentowany regał. Idealnie komponuje się on z każdym wnętrzem, a ponadto świetnie zachowuje właściwości wina, które należy przechowywać w specjalnych warunkach.


Szlachetny smak


Zapaleni miłośnicy wina z pasją kolekcjonują kolejne roczniki i z niecierpliwością czekają na właściwy moment, który będzie lepiej smakował po odkorkowaniu butelki. Wino to w końcu cały bogaty świat smaków, barw i aromatów. Pamiętajmy, że zbierane kolekcje nie są wypijane ot, tak, jak piwo. Butelki wymagają właściwej oprawy, prezencji i miejsc, gdzie mogą poczekać na swoją wielką chwilę odkorkowania. Drewniany regał oferowany przez sklep Alembik idealnie sprawdzi się w tej roli.


Charakterystyka regału


Prezentowany tu regał na 16 butelek wina wykonany jest z drewna sosnowego. Materiał nie jest impregnowany i został poddany czterostronnej obróbce. Mebel świetnie sprawdzi się w kuchni, piwnicy, salonie lub spiżarni. Wszystko dzięki prostemu designowi, solidnemu wykonaniu i stabilnej konstrukcji. Warto zwrócić uwagę na specjalnie wyprofilowane leżnie o chropowatej powierzchni sprawiające, że butelka leży delikatnie pochylona. Regał wysyłany jest w elementach, a wszystkie elementy, jak wkręty do drewna oraz instrukcja montażu zawarte są w zestawie. Do złożenia regału potrzebujemy jedynie wkrętaka krzyżowego, a cały proces zajmie tylko 10 minut.

Share :

Może Cię zainteresować

Regał na 12 butelek wina

Każdy, kto chce zacząć gromadzić domową kolekcję wina, musi przestrzegać kilku zasad. Niezmiernie istotne jest...

Siedmiobutelkowy regał na wino

Wino znane jest ludzkości od wieków, jednak dopiero od niedawna jesteśmy świadomi tego, jak korzystnie wpływa na...

Ośmiobutelkowy regał na wino

Z roku na rok rośnie w Polsce liczba miłośników wina. Coraz chętniej degustujemy oraz kolekcjonujemy ten...