• 26 maja 2024

Regał na 30 butelek wina

Właściwie dobrany stojak na wina zapewni nam ład i porządek w domowym barku. Najważniejszą jednak jego funkcją jest piękna ekspozycja naszej kolekcji butelek wina. Regał taki oprócz praktycznych funkcji, pełni obok rolę estetyczną. Wybór odpowiedniego stojaka nie jest jednak łatwy, co wynika z różnorodności modeli dostępnych na rynku. Przedstawiamy wersję stworzoną na 30 butelkową kolekcję win ze sklepu Alembik.

Warto posiadać w domu mały zbiór butelek wina, chociażby z tego powodu, że jego picie oferuje wiele korzyści. Wynika to z bogatych zasobów chemicznych owoców z jakich trunki te są produkowane, a także ze względu na sposób ich przetwarzania. Co więcej, wina posiadają wysokie walory smakowe. Tak szlachetny trunek wymaga więc odpowiedniego sposobu przechowywania i prezencji.


Szlachetne drewno


Prezentujemy wygodny, praktyczny i estetyczny regał na wino. Stojak ten optymalnie dopasowuje się do przestrzeni i stylu pomieszczenia poprzez swój tradycyjny design. Ten klasyczny regał na wino będzie świetnie się prezentował nie tylko w barze, ale przede wszystkim w domowej winnicy, piwnicy czy garażu. Jest to świetne rozwiązanie dla każdego. Materiał, z jakiego wykonano regał to drewno sosnowe, które jest wytrzymałe i odporne na drobne uszkodzenia mechaniczne. Drewno nie jest impregnowane i zostało poddane czterostronnej obróbce. Dodatkowo, taki materiał oferuje możliwość dowolnego przerobienia stojaka za pomocą decoupage. Wystarczy, że drewno zaimpregnujemy lub pomalujemy dowolną farbą do drewna, a jego wygląd zostanie odświeżony.


Charakterystyka stojaka


Stojak wykonany jest z drewna sosnowego. Tego rodzaju regał na wino doskonale sprawdzi się w kuchni, piwnicy bądź spiżarni. Stojak jest solidnie wykonany i stabilny. Warto dodać, że specjalnie wyprofilowane leżnie o chropowatej powierzchni sprawiają, że butelka leży delikatnie pochylona. Stojak wysyłany jest w elementach. Wszystkie wkręty do drewna oraz instrukcja złożenia zawarte są w komplecie. Do montażu będziemy potrzebować jedynie wkrętaka krzyżowego, całość zadania zajmie nam około 10 minut. Pamiętajmy, że regał można bejcować, lakierować lub malować we własnym zakresie. Rozmiary mebla to 86x53x25 cm.

Share :

Może Cię zainteresować

Regał na 16 butelek wina

Stojak na wino to wyjątkowo praktyczny mebel domowy. Dobrany właściwie regał jest w stanie zebrać w jednym miejscu...

Regał na 12 butelek wina

Każdy, kto chce zacząć gromadzić domową kolekcję wina, musi przestrzegać kilku zasad. Niezmiernie istotne jest...

Siedmiobutelkowy regał na wino

Wino znane jest ludzkości od wieków, jednak dopiero od niedawna jesteśmy świadomi tego, jak korzystnie wpływa na...