• 24 czerwca 2024

Regał na kolekcję wina – 77 butelek

Koneserzy wina z wielkim upodobaniem kolekcjonują kolejne roczniki i delektują ten moment, kiedy mogę je skosztować. Oczywiście wiadomo, że im starsze wino, tym lepsze. Dodatkowo jest to trunek niezwykle wrażliwy na bardzo różne czynniki, dlatego, aby cieszyć się jego wyjątkowym smakiem, warto zapewnić mu optymalne warunki do dojrzewania. Właściwy regał to podstawa!

Prezentujemy drewniany stojak na wino, którego naturalny materiał, ciepła kolorystyka i ponadczasowa elegancja odmienią wnętrze Twojej piwniczki. Drewniany stojak sprawdzi się zarówno we wnętrzach nowoczesnych, jak i bardziej klasycznych. Co więcej, twarde, wysokiej jakości drewno nie odkształca się pod wpływem ciężaru, a przecież większy zbiór butelek trochę waży.


Pozycja leżąca


Do najważniejszych zasad dotyczących magazynowania wina należy utrzymywanie butelki w pozycji leżącej. W ten sposób korek będzie cały czas namoczony, co zapobiegnie jego wyschnięciu i przedostaniu się powietrza do środka. Jest to niezwykle ważne wtedy, gdy planujemy gromadzić butelki przez dłuższy okres czas. Regał na wino jest najprostszym sposobem na przechowywanie butelek. Takie meble są specjalnie dopasowane do przeznaczenia tak, że półki są pochylone, aby ścianki zapewniały doskonałą wentylację. Praktycznym pomysłem jest przyczepić do nich zawieszki informacyjne, pozwalające zorientować się w gatunku i roczniku wina.


Zalety regału


Proponowany regał na butelki wykonany jest z niezwykłą starannością tak, aby służył w dobrym stanie przez długie lata. Ciekawy, klasyczny design sprawia, że stojak będzie stanowił ozdobę w kuchni, jadalni bądź piwniczce. Stojak ten jest odpowiedzią na potrzeby prawdziwych koneserów wina, którzy docenią wysublimowane kształty tego wyjątkowego mebla. Regał idealnie wyeksponuje kolekcję wina tak, że same butelki staną się elementem dekoracyjnym. Taki tradycyjny stojak na wino, idealnie wkomponuje się we wnętrza klasyczne, jak i bardziej nowoczesne. Regał ten wykonany jest z drewna sosnowego, które nie jest impregnowane i zostało poddane czterostronnej obróbce. Rozmiary tego wyjątkowego mebla to 166x72x25 cm.
 

Share :

Może Cię zainteresować

Regał na 16 butelek wina

Stojak na wino to wyjątkowo praktyczny mebel domowy. Dobrany właściwie regał jest w stanie zebrać w jednym miejscu...

Regał na 12 butelek wina

Każdy, kto chce zacząć gromadzić domową kolekcję wina, musi przestrzegać kilku zasad. Niezmiernie istotne jest...

Siedmiobutelkowy regał na wino

Wino znane jest ludzkości od wieków, jednak dopiero od niedawna jesteśmy świadomi tego, jak korzystnie wpływa na...