• 25 czerwca 2024

Regał na wino - 12 butelek

Odpowiednia organizacja przestrzeni domowej sprawia, że wnętrza są funkcjonalne i panuje w nich porządek. Misa na owoce, pojemniki na przyprawy czy słoje na kasze to właśnie te przedmioty, które pomagają w codziennym funkcjonowaniu i budują wokół nas praktyczny ład. Mimo że nie są to rzeczy niezbędne, to ich posiadanie znacznie ułatwia poruszanie się po kuchni i zapewnia wiele pożytku. Podobnie rzecz się ma ze stojakami na butelki, które pomagają w segregacji butelek z różnego rodzaju trunkami oraz są ciekawym elementem dekoracyjnym.

Wino to szlachetny trunek, któremu dobrze zapewnić odpowiednią oprawę i specjalne miejsce w naszym domu. Pamiętajmy, żeby stojaki na butelki dobierać do aranżacji kuchennego wnętrza lub salonu. O ile nie jesteśmy kolekcjonerami, tylko smakoszami, którzy często spędzają czas w towarzystwie przy lampce wina, regał na 12 butelek oferowany przez sklep Alembik będzie idealnym wyborem.


Idealny dla smakosza


Tego rodzaju mobilny stojak można łatwo przenosić i ustawiać w dowolnym miejscu. Jeśli więc chcecie zainwestować w stojak na butelki, ale nie jesteście koneserami trunków, a wasze zasoby ograniczają się do kilku zaledwie sztuk, najlepszym wyborem będzie zakup stojaka drewnianego z miejscem na 12 butelek ulubionych rodzajów win. Stojak sprawdzi się również jako miejsce do przechowywania butelek z innymi alkoholami lub napojami.


Charakterystyka


Stojak wykonano z drewna sosnowego, które nie jest impregnowane i zostało poddane czterostronnej obróbce. Oznacza to, że regał można bejcować, lakierować lub malować we własnym zakresie. Dzięki klasycznemu designowi, regał świetnie sprawdzi się w kuchni, piwnicy lub spiżarni. Stojak jest solidnie wykonany, a specjalnie wyprofilowane leżnie o chropowatej powierzchni pozwalają, aby butelka leżała delikatnie pochylona w pozycji poziomej. Idealny pomysł na prezent, zadowoli najbardziej wymagających. Regał wysyłany jest w elementach, a wszystkie wkręty do drewna oraz instrukcja złożenia jest w komplecie. Do montażu całości potrzebny jest wyłącznie wkrętak krzyżowy, a sam montaż stojaka zajmuje nie więcej niż 10 minut. Wymiary regału to: 38x43x25 cm.

Share :

Może Cię zainteresować

Regał na 16 butelek wina

Stojak na wino to wyjątkowo praktyczny mebel domowy. Dobrany właściwie regał jest w stanie zebrać w jednym miejscu...

Regał na 12 butelek wina

Każdy, kto chce zacząć gromadzić domową kolekcję wina, musi przestrzegać kilku zasad. Niezmiernie istotne jest...

Siedmiobutelkowy regał na wino

Wino znane jest ludzkości od wieków, jednak dopiero od niedawna jesteśmy świadomi tego, jak korzystnie wpływa na...