• 22 marca 2023

Regał na wino - 16 butelek

Stojak na wino należy do zestawu praktycznych akcesoriów kuchennych. Odpowiednio dobrany regał jest w stanie zebrać w jednym miejscu butelki z najlepszymi alkoholami. Stojaki na wino zapewniają ponadto właściwą pozycję leżakowania oraz efektownie prezentują nasze zasoby. Wybór stojaka powinien być podyktowany przede wszystkim trzymaną w domu ilością butelek wina. Przedstawiamy regał stworzony do przechowywania 16 butelek wina.

Wino to alkohol wyjątkowo szlachetny i znany w każdym zakątku naszego świata. Dzięki wielowiekowej tradycji wino stało się trunkiem niezwykle eleganckim. Z tego powodu najczęściej wybieramy stojaki na wino utrzymane w klasycznym i tradycyjnym wzornictwie, czyli te wykonane z drewna jak nasz regał. Pasuje on do każdego wnętrza, a ponadto świetnie zachowuje właściwości wina, które należy przechowywać w specjalnych warunkach.


Z miłości do wina


Prawdziwi miłośnicy wina z upodobaniem kolekcjonują kolejne butelki i z niecierpliwością czekają na odpowiedni moment, aby ich skosztować w dobrym towarzystwie. Różne roczniki, różne kraje, różne smaki – wina to cały bogaty świat różnych smaków i barw. Taka kolekcja nie jest wypijana ot, tak, jak piwo. Butelki wymagają odpowiedniej oprawy, prezencji i miejsc, gdzie mogą poczekać na swój moment odkorkowania. Drewniany stojak oferowany przez sklep Alembik świetnie sprawdzi się w tej roli.


Właściwości


Prezentowany stojak na 16 butelek wina wykonano z drewna sosnowego, które nie jest impregnowane i zostało poddane czterostronnej obróbce. Stojak idealnie sprawdzi się w kuchni, piwnicy, salonie lub spiżarni. Wszystko to dzięki klasycznemu wzorowi, solidnemu wykonaniu i stabilnej konstrukcji. Należy dodać, że specjalnie wyprofilowane leżnie o chropowatej powierzchni pozwalają, aby butelka leżała delikatnie pochylona. Regał wysyłany jest w elementach, a wszystkie elementy, jak wkręty do drewna oraz instrukcja złożenia są załączone w komplecie. Do montażu potrzebujemy jedynie wkrętaka krzyżowego, a cały proces zajmie nam zaledwie 10 minut, po których będziemy mogli cieszyć się eleganckim meblem. Należy dodać, że regał można bejcować, lakierować lub malować we własnym zakresie. Jego rozmiary to: 48x42x25.

Share :

Może Cię zainteresować

7 ciekawostek na temat wina

Wino to najszlachetniejszy trunek, którym chętnie raczymy się podczas smacznej kolacji lub podczas romantycznego...

Regał na 30 butelek wina

Właściwie dobrany stojak na wina zapewni nam ład i porządek w domowym barku. Najważniejszą jednak jego funkcją...

Ośmiobutelkowy regał na wino

Z roku na rok rośnie w Polsce liczba miłośników wina. Coraz chętniej degustujemy oraz kolekcjonujemy ten...