• 16 lipca 2024

Regał na wino - 16 butelek

Stojak na wino należy do zestawu praktycznych akcesoriów kuchennych. Odpowiednio dobrany regał jest w stanie zebrać w jednym miejscu butelki z najlepszymi alkoholami. Stojaki na wino zapewniają ponadto właściwą pozycję leżakowania oraz efektownie prezentują nasze zasoby. Wybór stojaka powinien być podyktowany przede wszystkim trzymaną w domu ilością butelek wina. Przedstawiamy regał stworzony do przechowywania 16 butelek wina.

Wino to alkohol wyjątkowo szlachetny i znany w każdym zakątku naszego świata. Dzięki wielowiekowej tradycji wino stało się trunkiem niezwykle eleganckim. Z tego powodu najczęściej wybieramy stojaki na wino utrzymane w klasycznym i tradycyjnym wzornictwie, czyli te wykonane z drewna jak nasz regał. Pasuje on do każdego wnętrza, a ponadto świetnie zachowuje właściwości wina, które należy przechowywać w specjalnych warunkach.


Z miłości do wina


Prawdziwi miłośnicy wina z upodobaniem kolekcjonują kolejne butelki i z niecierpliwością czekają na odpowiedni moment, aby ich skosztować w dobrym towarzystwie. Różne roczniki, różne kraje, różne smaki – wina to cały bogaty świat różnych smaków i barw. Taka kolekcja nie jest wypijana ot, tak, jak piwo. Butelki wymagają odpowiedniej oprawy, prezencji i miejsc, gdzie mogą poczekać na swój moment odkorkowania. Drewniany stojak oferowany przez sklep Alembik świetnie sprawdzi się w tej roli.


Właściwości


Prezentowany stojak na 16 butelek wina wykonano z drewna sosnowego, które nie jest impregnowane i zostało poddane czterostronnej obróbce. Stojak idealnie sprawdzi się w kuchni, piwnicy, salonie lub spiżarni. Wszystko to dzięki klasycznemu wzorowi, solidnemu wykonaniu i stabilnej konstrukcji. Należy dodać, że specjalnie wyprofilowane leżnie o chropowatej powierzchni pozwalają, aby butelka leżała delikatnie pochylona. Regał wysyłany jest w elementach, a wszystkie elementy, jak wkręty do drewna oraz instrukcja złożenia są załączone w komplecie. Do montażu potrzebujemy jedynie wkrętaka krzyżowego, a cały proces zajmie nam zaledwie 10 minut, po których będziemy mogli cieszyć się eleganckim meblem. Należy dodać, że regał można bejcować, lakierować lub malować we własnym zakresie. Jego rozmiary to: 48x42x25.

Share :

Może Cię zainteresować

Aktywne i pasywne piwnice na wino

​ Polacy rozsmakowali się w winach. Coraz częściej możemy spotkać na ulicach winiarnie, gdzie nie tylko...

Regał na 16 butelek wina

Stojak na wino to wyjątkowo praktyczny mebel domowy. Dobrany właściwie regał jest w stanie zebrać w jednym miejscu...